Bernhard Eder *
(Bergen/Chiemgau 1942 geb.; lebt im Waldviertel) Szene in Phantastischer Landschaft, Öl auf Holz, 27,5 x 37 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.11.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Bernhard Eder *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 13.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.10. - 13.11.2013 |